...

Григор Димитров - Танаси Кокинакис 3:1, Гришо проби в първия сет

Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще изиграе мача си от втория кръг на Australian Open тази заран.

Гришо се изправя против №80 в света Танаси Кокинакис. Мачът на хасковлията с представителя на домакините ще стартира не преди 9:45 часа българско време.

Дуелът е трети в програмата на корт " Джон Кейн Арена ", като преди този момент ще се изиграят мачовете сред Александър Зверев и словака Лукас Клайн при мъжете, както и Слоун Стивънс - Дария Касаткина при дамите.
 Словак изтеза Зверев в 5-сетов трилър на Australian Open

Това беше първа публична среща сред двамата

СЛЕДЕТЕ ТУК:
Сортирай

преди 1 минута
ПРОБИВ! 3:1!
Австралиецът стартира нерешително гейм №4, а Григор се възползва и доближи до точка за пробив при 30-40. Хасковлията не трепна и поведе с 3:1 гейма в първия сет.

преди 8 минути
2:1
Гришо беше решителен в гейм №3 и първата отмора в мача пристигна при резултат 2:1 за българина.

преди 10 минути
1:1
Кокинакис бързо изравни паритета, откакто на собствен ред завоюва подаването си при 40-15.

преди 13 минути
1:0
Григор Димитров завоюва жребия и избра да сервира първи в мача. Българинът имаше проблеми в първия си гейм, само че въпреки всичко съумя да го затвори на 30 и поведе с 1:0.

Последно обновяване в 10:00 ч. на 18.01